آمارسایت

راهنمای فنون رهایی از هیجان

راهنمای فنون رهایی از هیجان
برای تصویر بزرگتر کلیک نمایید
قیمت: 50,000 ریال
دسترسی: موجود
مؤلف: تألیف گری کریگ
ناشر: انتشارات به تدبیر
میانگین رتبه: رتبه داده نشده

تألیف : گری کریگ
ترجمه : نصرت الله یوسفی

 این کتاب راهنمای رسمی فنون رهایی از هیجان ( ئی اف تی) است. ئی اف تی روش خوددرمانی اعجاب آور جدیدی است که با بهره گیری از نقاط کاهنده تنش در بدنتان ، تغییرات سریعی را ایجاد می کند. به طریق علمی ثابت شده است که تحریم این نقاط با لمس کردن یا ضربه زدن ملایم ، سریعاً اضطراب ، افسردگی و هراسها را کاهش می دهد. دی اف تی این توان را دارد که حالت روحی تان را بهبود بخشد، سرزندگی تان را افزایش دهد ، و به نحو چشمگیری عملکردتان را در حوزه های کار، درآمد و ورزش بهتر کند.

گری کریگ ، بنیانگذار ئی اف تی ، گام به گام شمارا با مراحل اساسی شناخت ریشه های هیجانی مشکلاتتان و ابداع استادانه بیانیه ای که واکنش درمانی را در پی خواهد داشت ، آشنا می کند. او برنامه درمانی سریع خود را که بنیان ئی اف تی است توضیح می دهدو درباره روشهای کاربرد ئی اف تی بر روی عارضه های رایجی ، از جمله درد ، ترسها ، اعتیادات و امیال مفرط ، مشکلات مربوط به وزن ، بی خوابی و احساس گناه صحبت می کند.
پزشکان ، روانشناسان ، مربیان – و افراد عادی نظیر شما – شاهد کسب نتایج راهگشای ئی اف تی بوده اند. سادگی ، سرعت و قدرت ئی اف تی آن را به پیشرفتی فوق العاده در امر بهبود بدل میکند.خودتان آن را امتحان کنید و به زودی درخواهید یافت که چرا ئی اف تی پدیده درمان قرن بیست و یکم است.

 

نوشتن نظر
نام شما:


نظر شما: نکته: کد HTML مجاز نیست!

رتبه: بد            خوب

کد نمایش داده شده را تایپ نمایید:

راهنمای فنون رهایی از هیجان
برای تصویر بزرگتر کلیک نمایید