آمارسایت

نقشه های یادگیری و مهارتهای حافظه

نقشه های یادگیری و مهارتهای حافظه
برای تصویر بزرگتر کلیک نمایید
قیمت: 30,000 ریال
دسترسی: موجود
مؤلف: تألیف اینگمار اسوان تسون
ناشر: انتشارات به تدبیر
میانگین رتبه: رتبه داده نشده

تألیف : اینگمار اسوان تسون
ترجمه : امیرحسین شهبازلو
  

آیا از کلنجار رفتن با صفحه صفحه یادداشتهایتان برای پیدا کردن اطلاعاتی که لازم دارید ، خسته شده اید ؟ آیا باید تفکر خلاقتان را تقویت کنید ؟ آیا رمز گشایی و فهم یادداشتهایی که خودتان در جلسه ای نوشته اید ، برایتان دشوار است ؟

 

 

 

 

نقشه های یادگیری می توانند مشکلاتتان را حل کنند . آنها نوعی فن یادداشت برداری فوق العاده کارآمدند که می توانند حافظه تان را تقویت کنند ، در وقت تان صرفه جویی کند و به شما کمک کند تا خلاقانه تر بیندیشید .
 

 این نقشه ها در هر موقعیتی از جمله در : برنامه ریزی و حل مسأله ؛ خلاصه نویسی ؛ به یاد آوردن آمار و اطلاعات ؛ بارش فکری ؛ و بخاطر سپردن نکات اصلی مطرح شده در جلسات بکار می آیند . کتابی که در اختیار شماست پر است از تمرینهایی که به شما امکان می دهد پیشرفتتان را ، در هر دو زمینه نقشه های یادگیری و تقویت حافظه ، پیوسته ارزیابی کنید . این کتاب که زبانی ساده و سرراست دارد ، می تواند به هر کسی کمک کند بر تواناییهای یادآوری و یادداشت برداریش تا حد چشمگیری بیفزاید .

 

 

اینگمار اسونتسون ، در زمینه نظریه و کاربرد نقشه های یادگیری و مهارتهای حافظه از مدرسان سرآمد است . این کتاب ، ماحصل افزون بر هزار همایشی است که او در مناطق مختلف اسکاندیناوی ، هلند ، انگلستان ، استرالیا و نیوزلند برگزار کرده است . محل زندگی و فعالیت او ، سوئد است .

نوشتن نظر
نام شما:


نظر شما: نکته: کد HTML مجاز نیست!

رتبه: بد            خوب

کد نمایش داده شده را تایپ نمایید:

نقشه های یادگیری و مهارتهای حافظه
برای تصویر بزرگتر کلیک نمایید