آمارسایت

اسیران اندیشه های ما

اسیران اندیشه های ما
برای تصویر بزرگتر کلیک نمایید
قیمت: 60,000 ریال
دسترسی: موجود
مؤلف: تألیف الکس پاتاکوس
میانگین رتبه: رتبه داده نشده

تألیف : الکس پاتاکوس
ترجمه : فروزنده شهبازلو

 چگونه در زندگی ام معنایی پیدا کنم؟ چگونه می توانم در کارم معنایی بیابم؟ کتاب ویکتور فرانکل ، روانپزشک مشهور جهانی ، انسان در جستجوی معنی ، یکی از مهمترین کتابهای دوران معاصر است. ماجرای شخص فرانکل درباره یافتن دلیلی برای زندگی کردن در وحشتناک ترین شرایط – اردوگاههای کار اجباری نازیها- الهام بخش میلیونها نفر بوده است. اکنون ، در کتاب اسیران اندیشه های ما ، نظریه و رویکرد شفابخش فرانکل نسبت به زندگی و کار در قرن 21 ، کاربردی می شود و به تفضیل ، هفت اصل برای افزایش توانایی تان در مقابله با چالشهای زندگی و کار تشریح می شود تا در زندگی و کار روزمره تان معنایی بیابید، و حداکثر توانایی بالقوه تان را تحقق ببخشید.

در این کتاب هم مبنایی ذهنی ، و هم رهنمودی عملی ، برای بررسی پرسشهای خودتان درباره معنا در کار و زندگی روزمره تان پیدا خواهید کرد.افزون بر این ، هدف این کتاب ، معنا بخشیدن به کار است و پیام این کتاب هم مخاطبان بسیار گسترده ای را در بر میگیرد. این پیام هم به افراد داوطلب و هم حقوق بگیران ، به کسانیکه در همه بخشها و صنایع کار می کنند ، به بازنشستگان ، به افرادی که در جستجوی شغل یا حرفه ای هستند و به آنها که در حال گذار اند مربوط می شود. از آنجایی که این کتاب  ، نشان می دهد که چگونه اصول فرانکل در شرایط عام واقعاً عمل می کند ، پیام آن برای زندگی روزمره هم کاربرد دارد.

این کتاب ، علاوه بر آنکه شمارا با ایده های اساسی فرانکل درباره زندگی آشنا می کند مملو است از مثالها، روایتها، تمرینها، و ابزارهای عملی که می تواند کمک راهنمای شما در مسیرتان برای یافتن معنا در کار و زندگی شخصی تان باشد.

 

نوشتن نظر
نام شما:


نظر شما: نکته: کد HTML مجاز نیست!

رتبه: بد            خوب

کد نمایش داده شده را تایپ نمایید:

اسیران اندیشه های ما
برای تصویر بزرگتر کلیک نمایید